Category

Zdrowe odżywianie

Diety Porady Zdrowe odżywianie

Gdy myślisz o deserze…

dietetyczny deser

Jeśli myślisz że desery nie pasują do prawidłowo zbilansowanej diety to, mamy dobrą wiadomość! Zdrowe odżywianie absolutnie nie wyklucza słodkich dań, które bywają ulubionym posiłkiem wyczekiwanym przez cały dzień. Musisz tylko zadbać, żeby deser był zdrowy.

No Comments
Zdrowe odżywianie

Zdrowe odżywianie na miarę nowoczesności

dieta pudełkowa lightbox

Jednym z najczęściej wpisywanych zapytań w wyszukiwarki internetowe jest „jak schudnąć”, zaraz obok fraz „najlepsza dieta”, „dieta, która działa” i „zdrowe jedzenie”. Choć z roku na rok wiemy na temat odżywiania coraz więcej, wciąż zapominamy o najważniejszej zasadzie zdrowego stylu życia: jeść często, nie za dużo i zbalansowanie.

No Comments
Zdrowe odżywianie

Zdrowa dieta dzieci

szkolne jedzenie

Dla każdego dziecka sklepik szkolny to duża frajda i powód do chętnego uczęszczania do szkoły. Wiedzą to rodzice, dlatego dają maluchom jakieś niewielkie pieniądza, by same mogły zaznać radości samodzielnych zakupów. Każdy właściciel powinien starać się, by oferowana przez niego żywność był jak najwyższej jakości. Warto wiedzieć, że istnieją nowoczesne e-sklepiki, które sprawnie zaopatrują sklepiki stacjonarne i mają konkurencyjne ceny towarów spożywczych, jak i przemysłowych.

No Comments