Category

Diety

Diety Porady Zdrowe odżywianie

Gdy myślisz o deserze…

dietetyczny deser

Jeśli myślisz że desery nie pasują do prawidłowo zbilansowanej diety to, mamy dobrą wiadomość! Zdrowe odżywianie absolutnie nie wyklucza słodkich dań, które bywają ulubionym posiłkiem wyczekiwanym przez cały dzień. Musisz tylko zadbać, żeby deser był zdrowy.

No Comments
Diety

Dieta cud – kuchenni pomocnicy

dieta cud

Moda na bycie fit rozkręca się i na każdym kroku możemy spotkać biegaczy, ludzi uprawiających nordic walking albo śpieszących się na zajęcia na siłowni. Dodatkowo masa blogerów rozpisuje się w sieci na temat diety, ćwiczeń i najlepszych sposobów na motywację. Sama od jakiegoś czasu wzięłam się za siebie i staram się ćwiczyć kilka razy w tygodniu. Ale kiedy przychodzi do tematu diety, moje wysiłki spełzają na niczym.

No Comments
Diety

Przedwakacyjna dieta

  • By
  • 15 czerwca 2018
przedwakacyjna dieta

No, dobra, żarty się oficjalnie skończyły. Przed chwilą stanęłam na wadzę i moim oczom ukazała się cyfra bardzo usilnie przypominająca tę o dwa kilogramy cięższą. Nie mogę biernie przyglądać się mojej degrengoladzie i od zaczynam działać od zaraz, bo kiedy pomyślę sobie, że będę wyglądać na plaży jak główny „bohater” filmy „Uwolnić orkę”, to serio chce mi się wyć do księżyca.

No Comments