Catering dietetyczny

Catering dietetyczny – jedz zdrowo i pysznie!

zdrowy posiłek

Marzysz o szczupłej sylwetce, w końcu chcesz zrzucić kilka kilogramów i dobrze poczuć się we własnej skórze? Wybierz odpowiedni catering dietetyczny dla siebie! Pozbądź się złych nawyków żywieniowych i poczuj, że masz więcej energii. Zdrowa i zróżnicowana żywność o odpowiedniej kaloryczności to strzał w dziesiątkę.

Catering dietetyczny to wspaniała możliwość, dzięki której będziesz każdego dnia jeść zdrowe posiłki. Codziennie wybrana firma cateringowa dowiezie Ci pod drzwi dopasowaną i zbilansowaną dietę pudełkową. Możesz zamówić ją do swojego mieszkania lub miejsca pracy. Dodatkowo pozbędziesz się uciążliwych zakupów, gotowania oraz ciągłego sprzątania. Posiłki składają się z zbilansowanych i świeżych składników pod względem wartości odżywczych.

Co oferują firmy zajmujące się cateringiem dietetycznym?

Firmy cateringowe powstały w celu dostarczenia odpowiednio zbilansowanych posiłków dla osób chcących jeść treściwie i zdrowo. Oferują przeróżne rodzaje jadłospisów, dopierają wszystkie składniki tak, aby pasowały do siebie, były niskokaloryczne i zapewniały wysokie walory smakowe. Codziennie dowożą zestaw posiłków składający się z czterech lub pięciu dań.

Wybór cateringu dietetycznego to nie tylko dieta odchudzająca, ale również duża oszczędność czasu i wygoda. Prowadzenie zdrowego trybu życia jest dość trudnym zadaniem, planowanie poszczególnych dań, poszukiwanie odpowiednich produktów jest uciążliwe i może szybko zniechęcić. Zamawiając dietę pudełkową pozbędziesz się tych problemów i każdego dnia będziesz mógł spożywać urozmaicone i przygotowane specjalnie dla Ciebie zdrowe posiłki.

Bardzo polecanym cateringiem dietetycznym zajmuje się firma LightBox z Krakowa. Umożliwia ona swoim klientom wybór szczęściu diet o różnych poziomach kaloryczności składających się z czterech lub pięciu posiłków dziennie. Każda dieta sporządzana jest przez doświadczonego dietetyka i składa się z wysokiej jakości produktów. Dania wykonuje profesjonalny szef kuchni, który wie jak sprawić, aby posiłki były smaczne i doskonale się prezentowały.

Diety pudełkowe – catering dietetyczny LightBox

Catering dietetyczny LightBox z Krakowa oferuje swoim klientom wybór sześciu przeróżnych diet:

  • Slim optimum
  • Optimum
  • No Fish
  • Vege
  • Lactose Free
  • Gluten&Lactose Free

Same nazwy poszczególnych diet pudełkowych nawiązują do składników, z jakich będą składały się posiłki. Catering dietetyczny to świetne rozwiązanie dla osób, które są uczulone na gluten lub laktozę. Wybierając dietę pudełkową Lactose Free lub Gluten&Lactose Free uniknął szkodliwych dla nich produktów spożywczych.

Osoby, którym zależy najbardziej na utracie wagi i smacznych posiłkach powinny sięgać po dietę pudełkową – Slim Optimum. Wybrać można trzy poziomy kaloryczności cateringu Slim Optimum: 1000, 1200 i 1500 kcal. Catering składa się z pięciu posiłków tworzonych ze zdrowych i świeżych produktów spożywczych.

Catering dietetyczny Optimum polecany jest osobom, które w końcu pragną żyć zdrowo, jeść smacznie i mieć dużo energii. Składa się z czterech lub pięciu wyselekcjonowanych dań o wybranej kaloryczności: 1800, 2000 lub 2500 kcal.

Dieta pudełkowa typu No Fish oraz Vege jest doskonałym wyborem dla osób unikających niektórych produktów spożywczych. Wybierając ten rodzaj cateringu również istnieje możliwość ustalenia ilości kalorii.

Źródło:

https://pieknojestwtobie.com/twoja-dieta-to-twoje-zdrowie-catering-dietetyczny-lightbox-z-krakowa/

No Comments Found

Leave a Reply